PREMIOT realitní, a.s.

PREMIOT realitní, a.s. je členem skupiny PREMIOT. Byla založena za účelem poskytovat investorům zajímavé příležitosti, jak udržitelně zhodnocovat jejich finanční prostředky díky pečlivě voleným strategiím ve výběru developerských projektů. Hodnoty společnosti se opírají o základní pilíře, jimiž jsou dlouhodobé vztahy s klienty a obchodními partnery, vzájemná důvěra a správně načasovaná rozhodnutí.

Premiot Group

Skupinu Premiot Group založil český podnikatel Ondrej Spodniak spolu s partnery. V oblasti nemovitostí a investic se pohybuje už od roku 1999, kdy založil svou první firmu. Od roku 2011 podnikal v oblasti hotelového developmentu na Srí Lance a v Indii, odkud se po čtyřletém pobytu vrátil zpět do Česka s vizí vybudovat investiční skupinu.

Premiot Group se kromě developmentu zabývá také investicemi do většinové majetkové účasti ve středních a velkých podnicích. Svou strategii staví na konzervativním přístupu se zaměřením na typovou, časovou i geografickou diverzifikaci, aby tak zajistila dlouhodobý a stabilní růst svého portfolia.